top of page

MIBS Proton Tedavi Merkezi

MIBS proton tedavi merkezi

Servis ve Konfor

MIBS Proton tedavi merkezine gelerek, kendinizi uluslararası standartlarda işleyen bir klinikte bulursunuz. Merkezde çalışan, tıbbi personel, servis hizmeti ve idari işlerde çalışan arkadaşların çoğu İngilizce konuşabilmekte (talep halinde tercüman rehber ayarlanır) ve hastanın ihtiyaçlarını karşılamak için maksimum efor sarf etmektedirler.

Tanı ve tedavi işlemlerinizde size servis bölümünde çalışan bir personel eşlik ediyor olacaktır. Terapi süresince tedavinizi yürüten hekimle sağlık durumunuzu, tedavi planınızı ve gerekli olduğu taktirde tedavi düzenlemelerinin yapılması için görüşmeler gerçekleştirilecektir. Hasta ile yapılacak olan hekim görüşmeleri hekim tarafından planlanmaktadır, hastanın talebi doğrultusunda ek hekim görüşmeleri gerçekleştirilebilir.

Proton terapi merkezi Pulkovo havaalanına 30 dakikalık mesafede olup şehir dışında bulunan sakin, ağaçlık, metropol ve kalabalık yerleşim yerlerinden uzak bir mevkiide yer almaktadır.
Oldukça geniş alana sahip merkezde, hastaların rahat edebileceği salon, kış bahçesi, çocuk oyun alanı, anesteziden sonra çocukların dinlendikleri çocuk hasta odaları, hekim odaları ve ışınlama portunun bulunduğu tedavi odaları yer almaktadır.

Yoğun olarak çalışan proton terapi merkezinde, tedaviler hastaların yoğunluk ile karşılaşmayacakları şekilde ayarlanmıştır ve hastalar sıra beklemeden tedavilerini alabilmektedirler. Tedaviye gelen hastanın belirlenen saatte merkeze ulaştıktan sonra ortalama bir saat içinde seansı biter ve hasta merkezden ayrılarak normal yaşantısına geri dönebilir. MIBS’e gelen yurtdışı hastaları dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan St.Petersburg’un tarihi güzelliklerini keşfedebilirler.

Proton terapisi dünyada hastaların hastaneye yatışı yapılmadan yapılan bir tedavi türüdür. Bu nedenle tedaviye gelen hastalar konaklama yerlerini seçmekte özgürdürler. Hastaların talebi doğrultusunda proton terapi merkezine yürüme mesafesinde olan kiralık konutlar önerilebilmektedir. Şehir merkezinde kalmak isteyen hastalar için transfer ve ulaşım seçenekleri bulunmaktadır. Medical Tourism Services size bu konuda her türlü yardımı gerçekleştirecektir.

bottom of page